Lotus Spas

Vírivky a vírivé bazény Slovensko, dodávatelia víriviek Lotus Spas

 
 

BPA Wellness & Spa Technik

WhirlpoolyFirma B.P.A. spol. s r.o. vznikla v roku 1993 ako jedna z prvých technologických firiem na dodávku bazénových a saunových technológií na Slovensku. Hneď od počiatku sa zaradila medzi dodávateľov moderných technológií s ohľadom na moderné trendy v oblasti obsluhy, výbavy a kontroly . Firma sa stala v priebehu niekoľkých rokov zástupcom rôznych popredných firiem v tejto oblasti hlavne z Nemecka a Rakúska.

Spočiatku bolo zameranie hlavne v oblasti privátnych rodinných bazénov a sáun, ktoré však vo veľmi krátkom čase prešlo aj do verejných a komunálnych bazénov. Súčasťou nášho portfólia sú realizácie stoviek privátnych a verejných bazénov, sáun a poslednom čase aj wellness centier. Sme dodávateľmi celej škály technologických zariadení od všetkých popredných firiem v tejto oblasti z celého sveta. Naše technické zariadenia okrem jednoduchých privátnych riešení,  zahŕňajú aj systémy prepojenia s centrálnymi riadiacimi jednotkami pre kontrolu činností celého domu alebo budovy.

Postupom času sme sa stali poprednou slovenskou firmou pre dodávku komplikovaných riešení hlavne v oblasti veľkých celkov ako sú wellness centrá , plavárne a aquaparky. Od roku 2004 sme rozšírili svoju ponuku o veľkoobchod v oblasti dodávok technologických zariadení pod obchodnou značkou Poolmax.

V súčasnosti je naša firma považovaná za jednu z najväčších v oblasti bazénov, víriviek a sáun na Slovensku a svoje realizácie máme už aj  za hranicami – hlavne v Česku a Ruskej Federácii. Služby, ktoré dnes poskytujeme zahŕňajú okrem iného aj architektonické návrhy, projektovanie, riešenie dizajnu, pomoc pri schvaľovacích procesoch, stavebné prípravy resp. stavby na kľúč. Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je aj záručný a pozáručný servis, servis všetkých druhov zariadení, pravidelná starostlivosť ako aj servisné zásahy na základe telefonátov na náš hotline.

B.P.A. zastupovala na Slovensku po dlhé roky aj americkú značku vírivých bazénov  Sundance Spas až do Augusta 2011, kedy si vybrala pre ďalšie obdobie predaj a distribúciu víriviek značky Lotus Spas, ktoré po stránke pohodlia sedadiel a kresiel, celkového dizajnu, výkonu masážnych trysiek, pred programovaných masáží so samostatnými ovládačmi, konštrukcie a celkového detailného prevedenia ako aj použitia jedinečných elektrických komponentov, včetne energeticky úsporných čerpadiel s premenlivou rýchlosťou, nemajú vo svete víriviek obdobu.

 

Kontaktné údaje a viac informácií nájdete tu

 

<< English Version >>

Lotus Spas & Hot Tubs © 2011